SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teglashållare 8548429
nr 854 8429
Teglashållare
2 st, silver, Ryssland, 1900-talets första hälft, förgylld och niellodekor
Utrop:
900 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 18:19:07
800 kr
800 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.